jak shodit 5 kg

Pokud chcete zhubnout 5 kg, musíte se vyvarovat následujících potravin:

1. Sladkosti a cukr
Sladkosti jsou plné cukru a kalorií, které vám pomohou přibrat na váze. Místo toho, abyste jedly sladkosti, zvolte si ovoce nebo zeleninu. Pokud budete muset jíst sladkosti, omezte se na malé množství.

2. Tučné maso
Tučné maso je plné cholesterolu a saturovaných tuků, které zpomalují metabolismus. Místo toho byste měli jíst lean maso nebo ryby. Lean maso je bohaté na bílkoviny a omega-3 mastné kyseliny, které pomáhají spalovat tuky.

3. Smažená jídla
Smažená jídla jsou plná trans-tuků,

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email