jak užívat probiotika s antibiotiky

Probiotika jsou živé bakterie a kvasinky, které přispívají ke zdraví střev. Antibiotika jsou léky, které zabíjejí bakterie. Probiotika se obvykle používají k léčbě nebo prevenci střevních potíží, ale mohou také pomoci s léčbou antibiotikami.

Existují dva hlavní způsoby, jak užívat probiotika s antibiotiky: současně nebo po ukončení léčby antibiotiky. Pokud budete užívat probiotika současně s antibiotiky, je důležité, abyste je užili ve stejný den nebo každý den. To pomůže zabránit tomu, aby antibiotika zabila živé bakterie v probiotiku. Pokud budete užívat probiotika po ukončení
Existují dva hlavní způsoby, jak užívat probiotika s antibiotiky: současně nebo odděleně. Pokud budete užívat probiotika současně s antibiotiky, je důležité zvolit správný typ probiotika a dávkování. Je také důležité začít užívat probiotika co nejdříve po zahájení léčby antibiotiky, abyste pomohli obnovit rovnováhu vašich střevních bakterií. Pokud budete užívat probiotika odděleně od antibiotik, je důležité nechat alespoň 2 hodiny mezi užitím antibiotik a probiotik. Toto usnadní absorpci probiotik do vašeho těla.

Je to jednoduchá, máme pro vás chutný sirup s probiotiky, kterého stačí jednu odměrku, před spaním smíchat s sklenicí 2dl vody nebo čajem a vypít. Vyrovnáte si tak hladinu střevního mikrobiomu, který jste si uživáním antibiotik poškodily.

Harmonelo Lacto 500ml

Chutný sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů. Probiotika jsou šetrně ošetřena tzv. tyndalizační technologií, nedochází tak k narušení probiotického účinku a přátelské bakterie si zachovávají svůj účinek.
Uvádíme na trh zcela nový doplněk stravy, jehož hlavním cílem je působit příznivě na střevní mikrobiotu – napomáhá k udržení jejího normálního stavu a zároveň k lepší a hladší průchodnosti střev. Jednou z největších výhod je pak možnost použití i v nestandardních případech, kdy není doporučeno užívat běžně dostupná probiotika. Zvyšuje příjem laktobacilů.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email