jaká probiotika k antibiotikům

Probiotika jsou živé mikroorganismy, které pomáhají udržovat rovnováhu v našem trávicím traktu. Pomáhají také zvýšit imunitní reakci na infekce a urychlují hojení ran. Probiotika se obvykle prodávají jako doplňkové léčivo, které se užívá spolu s antibiotiky.

Existuje mnoho různých druhů probiotik, které se liší svou složením a účinky. Proto je důležité poradit se s lékařem nebo farmaceutem, abyste zjistili, jaký typ probiotika je pro vás ten správný.

Pokud budete užívat probiotika spolu s antibiotiky, je důležité je užívat v určitých intervalech, aby nedošlo ke konfrontaci mezi nimi. Prob
Existuje mnoho důvodů, proč byste měli zvážit použití probiotik při užívání antibiotik. Probiotika jsou živé bakterie, které pomáhají udržovat zdravou rovnováhu bakterií v těle. Antibiotika ničí nejen škodlivé bakterie, ale také ty dobré. To může vést ke zhoršení trávení, průjmům a dalším nepříjemným problémům. Probiotika mohou pomoci obnovit rovnováhu bakterií v těle a zabránit nebo léčit tyto negativní účinky.

Pokud máte průjem, způsobený antibiotiky, vyzkoušejte Harmonelo Lacto. Po antibiotikách doporučuji nasadit Harmonelo Probio.

 

Harmonelo Lacto 500ml

Chutný sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů. Probiotika jsou šetrně ošetřena tzv. tyndalizační technologií, nedochází tak k narušení probiotického účinku a přátelské bakterie si zachovávají svůj účinek.
Uvádíme na trh zcela nový doplněk stravy, jehož hlavním cílem je působit příznivě na střevní mikrobiotu – napomáhá k udržení jejího normálního stavu a zároveň k lepší a hladší průchodnosti střev. Jednou z největších výhod je pak možnost použití i v nestandardních případech, kdy není doporučeno užívat běžně dostupná probiotika. Zvyšuje příjem laktobacilů.

Harmonelo Probio 500ml

Doplněk stravy Harmonelo Probio je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů šetrně ošetřených tzv. tyndalizační technologií, díky které si probiotika zachovávají svůj účinek. Doporučená dávka obsahuje probiotikum vyrobené z 10 miliard bakterií. Produkt je posílen čistým inulinem, čímž se vytváří silný synergický efekt na přátelské střevní bakterie.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email