jaký kolagen na pleť

Pleťový kolagen je jedinečný typ kolagenu, který se používá ke zlepšení stavu pokožky. Pleťový kolagen má mnoho výhod, které zahrnují:

-Zvyšuje elasticitu a pevnost pokožky
-Změkčuje vrásky a jiné vady pokožky
-Zlepšuje hydrataci pokožky
-Pomáhá chránit pokožku před škodlivými UV paprsky
Pleťový kolagen je jednou z nejdůležitějších složek péče o pleť. Pleťový kolagen je bílkovina, která se nachází v pokožce, a je tedy velmi důležitá pro zachování zdravé pokožky. Pleťový kolagen má schopnost vázat vodu, což znamená, že je velmi důležitý pro hydrataci pokožky. Bez kolagenu by naše pokožka byla suchá a matná. Když se objeví první vrásky, je to proto, že naše pleť ztrácí svou schopnost udržovat vodu a kolagen. Proto je důležité doplnit pleťový kolagen, abyste zachovali svou mládou a zdravou pleť.

Kolagen je látka, která je potřebná pro zdraví pleti a kloubů, kde se vyskytuje ve vysokém poměru. Zdroj kolagenu, který znali i naše babičky, je ve všech dobrotách, jako jsou vepřová kolena, tlačenka a podobně. Pokud však hledáte, produkt s vysokým obsahem kolegenu na klouby a pleť, doporučuji Harmonelo Flexi, sirup, který se užívá vnitřně a je velice chutný.

Sám jej užívám a o bolestech kloubů již ani nevím, kůži mám vláčnou a hebkou.

Stačí jednu odměrku denně a máte vystaráno.

Harmonelo Fexi 500ml vám vydrží jeden měsíc, při pravidelném užívání.

Harmonelo Flexi 500ml

Doplněk stravy Harmonelo Flexi je sirup s pomerančovou příchutí, který obsahuje jedinečnou směs kolagenu, MSM, chondroitinu a boswelie. Obsahové látky klejopryskyřice kadidlovníku pilovitého (Boswelia serrata), přispívají k udržení normálního stavu kloubů. Základem sirupu je 85% rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje přátelské střevní bakterie.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email