keto cz

Keto na Slovensku

Slovensko je jedna z najvíce konzumentičtých ekonomik. Na první pohled to může být pro keto velmi dobrá zpráva, protože tady lze snadno získat představu o tom, co se ve švédském a francouzském prostředí děje. Nedávno ale publikoval časopis Forbes Švédsko a Francija se začaly proti keto afirmovat.

Do Švédska však doporučují pouze redukovat carboidry na minimální úroveň. Podle nich je to nejlepší strategie pokračování ve stoupajícím obezitě. Také jsou skeptiky ke svým vlastním studiám, které potvrzují udržitelnost keto diety a snahu lidstva o eliminaci obezity.

Jde o velmi debatn

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email