keto dieta pro začátečníky

Keto dieta pro začátečníky

A keto diet je jednoduchá strava, která obsahuje pouze místní produkty, a to méně než 20 g carbs/den. Také vynecháváme pole přeměny tuku a jsme tak na „létání“. Máme-li čas a chuť sehnat si recepty, zjistíme, že nemusíme uvařovat žádnou sladkou hrudku ani cukrovku. Začínající odborníci doporučují provozovat keto dietu ihned po porodu, protože by vás tolik nepokazilo. Keto dieta obsahuje velmi malou množství energie a ideálně byste si dali každý den na oběd ovocnou krabičku nebo ovesnou knoflíku.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email