kolagen do vody

Kolagen je v dnešní době velmi populární, a to zejména mezi ženami. Jeho popularity se ale neomezuje jen na ženy, ale stále častěji si ho lidé užívají i při sportovních aktivitách. Vzhledem k tomu, že kolagen je bílkovina, která se nachází v našem těle, můžeme si jej dodat ve formě tabletek nebo prášku. Mimo to existují i doplňky stravy, které obsahují kolagen v kapslích.

Kolagen je pro naše tělo velmi důležitý, protože pomáhá vytvářet nové buňky a urychluje regeneraci tkání. Dokonce se často používá i jako léčba rakoviny. Kolagen také pomáhá udržovat pevnost a elasticitu pokož
Kolagen je vysoce biologicky aktivní bílkovina, která se podílí na výstavbě a opravách tkání. V našem těle se nachází ve všech tkáních, které mají pevnou strukturu, jako jsou kosti, chrupavky, šlachy, kůže nebo vlasy. Jeho hlavní funkcí je tedy posilovat a obnovovat tkáně.

Kolagen pomáhá udržovat naše tělo v dobrém stavu a zpomaluje stárnutí. Proto je velmi důležité, abychom zajistili, aby naše tělo mělo dostatek kolagenu. Bohužel s věkem se schopnost těla produkovat kolagen postupně snižuje, což může vést ke zhoršení stavu našeho z

Zkuste hydrolizovaný kolagen Harmonelo Flexi 500ml, je rozpustný ve vodě a vydrží vám měsíc.

Kde se nachází kolagen? Je obsažen ve vysoké míře v kůži a kloubech. Je důležítý pro jejich zdravý chod.

Kolagen je produkován především vazivovými buňkami (fibroblasty), buňkami chrupavky (chondroblasty), kostí (osteoblasty), ale i epitelovými buňkami.

Pokud máte problémy s klouby, kůží či vlasy vlivem nedostatku kolagenu, ať již s věkem či chorobou, doporučuji Harmonelo Flexi, probiotický sirup s vysokým obsahem hydrolizovaného (rozpustného ve vodě) koleagenu.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email