nejlepší probiotika pro psy zkušenosti

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Harmonelo Probio a jaké má složení?

A:Harmonelo Probio je doplněk stravy na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje 12 šetrně ošetřených probiotických kmenů s účinností zachovanou díky tyndalizační technologii. Dále obsahuje inulin, který posiluje účinek probiotik.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Proč je Harmonelo Probio vhodný pro psy?

A:Harmonelo Probio je vhodný pro psy, kočky i lidi, protože obsahuje kombinaci probiotik a inulinu, což přispívá ke zdravé mikroflóře trávicího traktu. To může pomoci s léčbou řady střevních problémů u psů, jako jsou průjmy, nadýmání a zvracení.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se má podávat Harmonelo Probio psům?

A:Dávkování Harmonelo Probio pro psy je 1/4 odměrky do misky s vodou. Toto množství stačí ke zlepšení chuti a kvality vody pro vašeho psa.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kolik bakterií obsahuje doporučená dávka Harmonelo Probio pro psy?

A:Doporučená dávka Harmonelo Probio pro psy obsahuje 10 miliard bakterií.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může být Harmonelo Probio používáno dlouhodobě?

A:Harmonelo Probio je doplněk stravy a může být používán dlouhodobě, jako součást zdravé výživy a péče o trávicí systém vašeho psa. Nicméně pokud má váš pes nějaké zdravotní problémy nebo užívá jiné léky, poraďte se s veterinářem před použitím.

Nejlepší probiotika pro psy? Mám pro vás produkt, který je vhodný jak pro člověka, psy i kočky. Samozřejmě, že vašemu psímu příteli nemůžete dávat stejné dávky jako sobě, postačí mu 1/4 odměrky do misky s vodou, bude mít takovou lepší vodu 🙂

Harmonelo Probio 500ml

Doplněk stravy Harmonelo Probio je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů šetrně ošetřených tzv. tyndalizační technologií, díky které si probiotika zachovávají svůj účinek. Doporučená dávka obsahuje probiotikum vyrobené z 10 miliard bakterií. Produkt je posílen čistým inulinem, čímž se vytváří silný synergický efekt na přátelské střevní bakterie.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email