přivýdělek na nemocenské 2020

Přivýdělek na nemocenské 2020 je určen zejména lidem, kteří mají či budou mít životní pojištění. Na přivýdělek se započtená ještě polovička nemociového plánu, což znamená, že do výše 3 měsíců od narození dítěte nechat nebude možné. Výše přivýděleku má být od 500 do 6000 Kč.

Přivýdělek na nemocenské 2020 je určen zejména lidem, kteří mají či budou mít životní pojištění. Na přivýdělek se započtená ještě polovička nemociového plánu, což znamená, že do výše 3 měsíců od narození

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email