přivýdělek na nemocenské 2021

Přivýdělek na nemocenské 2021

Jak jsme již zmínili, přivýdělek na nemocenské bude od 1. ledna 2021 povolen. Pokud však chcete pracovat a pobírat nemocenskou, musíte splnit několik podmínek. Za prvé, musíte mít potvrzení od lékaře, že je vám dovoleno pracovat. Za druhé, musíte si uvědomit, že vaše nemocenská bude krácena o částku, kterou začnete vydělávat. A za třetí, musíte se rozhodnout, jaký typ přivýdělku chcete – buďto formou brigády nebo osobního podnikání. Brigáda je obvykle lepší volbou pro ty, kteří hledají flexibilitu a nechtějí se v
Přivýdělky na nemocenské jsou v roce 2021 povoleny, ale s určitými omezeními. V první řadě je třeba zmínit, že částka, kterou si můžete přivydělat, nesmí překročit 3000 Kč měsíčně. Pokud chcete přivýdělek využít na doplnění své nemocenské, musíte si to nahlásit na Úřadu práce. Přivýdělky jsou samozřejmě také omezeny v době, kdy jste na mateřské nebo rodičovské dovolené. Abyste mohli být prospěšní společnosti, musí váš přivýdělek splnit určité podmínky ohledně minimální mzdy a soci

Mám pro vás něco, zajímavého. Pojďme se podívat na společnost Harmonelo, která nabízí, několik způsobů příjmů.
Něco o produktech Harmonelo
Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem brebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.
Možné způsoby přivýdělku
Koupím prodám
Jeden z zajímavých způsobů přivýdělku, je možnost nakoupit produkty Harmonelo s 40% slevou a násleně je prodat za doporučenou koncovou slevu. Je to způsob, jak si přividělat zajímavé peníze vzhledem k faktu, že máte na lahvi 500 Kč.
Registrace zákazníka
Pokud zaregistrujete do své sítě zákazníků, nového člověka získáte provizi z každého jeho nákupu. Za podmínek, že jste sami v přímém prodeji odebrali alespoň pět lahví během 28 dní.
Zizk z sítě
Podku máte již vybudouvanou síť a splníte podmínky binárního stromu. Máte nárok na provizi z binárního stromu, za podmínek, že obě vaše nohy (levá i pravá) ve stromu mají v daném období nákup od vašich přímých zákazníku.

 

Pokud dáte dohromady, všechny tři metody, můžete si hravě přividělat až 60 000 Kč měsíčně.

 

Pokud vás to zaujalo, zanechte nám své číslo v chatu a my se vám brzy ozveme.
Více informací o tom jak vydělat peníze na internetu.
Nebo se můžete rovnou registrovat do Harmonela.
Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email