Přivýdělek na rodičovské OSVČ

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou výhody pracovní dohody na mateřské dovolené?

A:Pracovní dohoda na mateřské dovolené je výhodná pro obě strany, protože umožňuje vydělávat navíc bez placení sociálního a zdravotního pojištění a daní. Dohoda je ideální pro matky na mateřské dovolené, které chtějí vydělat nějaké peníze navíc.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se mohu zaregistrovat a vydělat peníze s Harmonelem?

A:Registrace do Harmonela je velmi jednoduchá, stačí vyplnit registrační formulář na webových stránkách a objednat si startovací balíček. Poté můžete začít prodávat produkty Harmonelo a vydělávat provize.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké produkty nabízí Harmonelo?

A:Harmonelo nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem brebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému. Tyto výrobky mají skvělé vlastnosti a jsou oblíbené mezi zákazníky.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jsou produkty Harmonelo kvalitní?

A:Produkty Harmonelo jsou vysoce kvalitní a nabízejí spoustu pozitivních vlastností pro zdraví. Obsahují přirozené složky a jsou vhodné pro každodenní užívání.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Proč si vybrat právě Harmonelo?

A:Harmonelo je společnost, která nabízí kvalitní výrobky s pozitivními vlastnostmi pro zdraví. Můžete si vydělat peníze jako nezávislý prodejce a získat provize za každou prodanou položku. Harmonelo je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní produkty a chtějí si přivydělat.

V případě mateřské dovolené jedná o přivýdělek na základě dohody o provedení práce DPP, který je samozřejmě navíc do výdělku ve výši 10 000 Kč (včetně této částky) za měsíc pro obě strany nejvýhodnější. Neodvádí se z ní sociální ani zdravotní pojištění. A pokud má dotyčná u zaměstnavatele podepsané prohlášení poplatníka s uplatněnou slevou na dani, neodvádí ani daň.

 

Harmonelo prodávám tři měsíce a vydělal jsem již bez mála 40 000 Kč. Jak jsem to udělal? Jednoduché zaregistroval jsem se objednal si startovací balíček oslovil pár lidí na internetu a pak už to šlo skoro samo.

Více informací o tom jak vydělat peníze na internetu.

Nebo se můžete rovnou registrovat do Harmonela.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem brebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email