přivýdělek pri evidenci na úřadu práce

přivýdělek pri evidenci na úřadu práce

Mnoho lidí si myslí, že pokud mají přivýdělek a jsou evidováni na úřadu práce, nemohou dostávat sociální dávky. To je však mylný názor. Ve skutečnosti mohou lidé s přivýdělkem dostávat sociální dávky, ale musí splnit určité podmínky. Tyto podmínky se liší v závislosti na zemi, ve které žijete.

Pokud jste v České republice a hledáte informace o tom, zda můžete dostat sociální dávky, když máte přivýdělek, je to správné místo. Čtěte dál, abyste se dozvěděli všechny podrobn
Přivýdělek při evidenci na úřadu práce je možný, ale je třeba dodržet určitá pravidla. Za prvé, musíte si uvědomit, že pokud máte na úřadu práce evidence o hledání práce, nemůžete si vydělávat více než 30 000 Kč za měsíc. Za druhé, je také důležité si uvědomit, že pokud se rozhodnete pro přivýdělek, musíte ho hlásit na úřadu práce. Pokud to neuděláte a zjistí to úřad práce, mohou vás penalizovat a dokonce vám mohou odebrat evidence o hledání práce.

Co třeba Harmonelo? Postačí vám k tomu facebook a telefón. V diskuzních skupinách poradíte a pomůžete a za to vás čeká odměna v podobě provize z doporoučení prodeje.
Něco o produktech Harmonelo
Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem brebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.
Možné způsoby přivýdělku
Koupím prodám
Jeden z zajímavých způsobů přivýdělku, je možnost nakoupit produkty Harmonelo s 40% slevou a násleně je prodat za doporučenou koncovou slevu. Je to způsob, jak si přividělat zajímavé peníze vzhledem k faktu, že máte na lahvi 500 Kč.
Registrace zákazníka
Pokud zaregistrujete do své sítě zákazníků, nového člověka získáte provizi z každého jeho nákupu. Za podmínek, že jste sami v přímém prodeji odebrali alespoň pět lahví během 28 dní.
Zizk z sítě
Podku máte již vybudouvanou síť a splníte podmínky binárního stromu. Máte nárok na provizi z binárního stromu, za podmínek, že obě vaše nohy (levá i pravá) ve stromu mají v daném období nákup od vašich přímých zákazníku.

 

Pokud dáte dohromady, všechny tři metody, můžete si hravě přividělat až 60 000 Kč měsíčně.

 

Pokud vás to zaujalo, zanechte nám své číslo v chatu a my se vám brzy ozveme.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email