probiotika bez obsahu laktozy

Často se stává, že lidé s intolerancí laktózy nebo alergií na mléko chtějí užívat probiotika. Bohužel, mnoho probiotických výrobků obsahuje laktózu jako stabilizátor. To znamená, že jejich užití může způsobit nepříjemné symptomy, jako je nadýmání, průjem nebo bolesti břicha.

Naštěstí existují některé probiotické výrobky, které jsou bez laktózy a jsou tak bezpečné pro lidi s intolerancí laktózy nebo alergií na mléko. Tyto výrobky jsou obvykle označeny jako „bez laktózy“ nebo „s obsahem mléčných bakterií“.

Pokud hledáte probiotika bez obsahu lakto
Jaké jsou probiotika bez obsahu laktozy?

Probiotika bez obsahu laktozy jsou určena pro ty, kteří mají intoleranci nebo alergii na laktózu. Tyto probiotika obsahují živé bakterie, které mohou pomoci obnovit rovnováhu bakterií v těle. Probiotika bez obsahu laktozy mohou být užitečná pro lidi s následujícími podmínkami:

Intolerance laktózy
Alergie na mléko
Nemoci trávicího traktu, jako je Crohnova choroba nebo ulcerózní kolitida
Průjem způsobený antibiotiky
Zánětlivé střevní onemocnění (ISP)
Poruchy imunitního systému

Probiotika bez obsahu laktozy jsou dostupná ve formě tablet, kapslí, prášku nebo

Ano, neobssahují přímo laktozu, ale laktobacily, nezbytné pro srpávné trávení. Podívejme se spolu na to co pro vás máme.

Harmonelo Lacto 500ml

Chutný sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů. Probiotika jsou šetrně ošetřena tzv. tyndalizační technologií, nedochází tak k narušení probiotického účinku a přátelské bakterie si zachovávají svůj účinek.
Uvádíme na trh zcela nový doplněk stravy, jehož hlavním cílem je působit příznivě na střevní mikrobiotu – napomáhá k udržení jejího normálního stavu a zároveň k lepší a hladší průchodnosti střev. Jednou z největších výhod je pak možnost použití i v nestandardních případech, kdy není doporučeno užívat běžně dostupná probiotika. Zvyšuje příjem laktobacilů.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email