šťáva z aloe vera recept

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je recept na šťávu z Aloe vera?

A:Uřízněte tři velké, tlusté listy Aloe vera, rozřízněte list u prostřed a lžičkou vyberte dužinu, pořádně ji propláchněte a odstraňte zelené a žluté kousky (projímadlo). Takto očištěnou dužinu dejte do mixéru, přidejte jednu vymačkanou limetku bez pecek a 4 lžíce medu. Zalijte 5dl vlažné vody a rozmixujte. Podávejte s brčkem.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho trvá příprava šťávy z Aloe vera?

A:Příprava šťávy z Aloe vera trvá asi 15 minut.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co dělat, když se mi nechce dělat šťáva z Aloe vera?

A:Pokud se vám se šťávou nechce dělat, můžete si koupit Harmonelo Vitality 500ml, což je hotová šťáva, která je výborná s medem (doplňuje chuť) a vydrží vám měsíc.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co obsahuje Harmonelo Vitality 500ml?

A:Harmonelo Vitality 500ml je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních enzymů papainu, bromelainu a proteáz. Aloe vera působí jako účinný antioxidant přispívá k očistě organismu. Základem sirupu je 85% rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje množení přátelských střevních bakterií. Díky přítomnosti Vitaminu C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Harmonelo Vitality 500ml vhodný jako doplněk stravy?

A:Ano, Harmonelo Vitality 500ml je doplněk stravy.

Recept na šťávu z Aloe vera je jednoduchý a zvládne jej každý za 15 minut.

  1. Uřízněte tři velké, tlusté listy Aloe vera
  2. Rozřízněte list u prostřed a lžičkou vyberte dužinu
  3. Dužinu pořádně propláchněte a odstraňte, zelené a žluté kousky (projímadlo)
  4. Takto očištěnou dužinu dejte do mixéru a přidejte jednu vymačkanou limetku, bez pecek.
  5. Přidejte 4 lžíce medu a rozmixujte, (potud šťáva, dále nápoj)  zalijte 5dl vlažné vody (voda musí být vlažná aby se nepoškodily dobré vlasnosti dužiny a medu)
  6. Rozmixujte a podávejte aloe vera nápoj s brčkem 🙂

Pokud se vám se šťávou nechce dělat, tak si kupte Harmonelo Vitality 500ml, to je hotová šťáva, která je výborná s medem (doplňuje chuť) a vydrží vám měsíc.

Harmonelo Vitality 500ml

Doplněk stravy Harmonelo Vitality je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních enzymů papainu, bromelainu a proteáz. Aloe vera působí jako účinný antioxidant přispívá k očistě organismu. Základem sirupu je 85% rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje množení přátelských střevních bakterií. Díky přítomnosti Vitaminu C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email