užívání kolagenu zkušenosti

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je obsah doplňku stravy Harmonelo Flexi?

A:Harmonelo Flexi obsahuje jedinečnou směs kolagenu, MSM, chondroitinu a boswelie, které přispívají k udržení normálního stavu kloubů. Základem sirupu je 85% rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje přátelské střevní bakterie.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se doplněk stravy Harmonelo Flexi užívá?

A:Doporučená dávka je jedna odměrka (20ml) denně před spaním. Odřízněte vrchní část obalu a použijte odměrku ke snadnému dávkování sirupu. Odměrku naplňte sirupem a vypijte samotnou nebo smíchanou s vodou nebo čajem.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:K čemu přesně přispívá Boswellia serrata obsažená v doplňku stravy Harmonelo Flexi?

A:Boswellia serrata obsažená v Harmonelu Flexi má protizánětlivé účinky a pomáhá udržovat normální stav kloubů.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo by měl užívat doplněk stravy Harmonelo Flexi?

A:Doplněk stravy Harmonelo Flexi je vhodný pro osoby, které se chtějí starat o své klouby a současně podpořit funkci střevní mikroflóry.


Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Proč by měl být doplněk stravy Harmonelo Flexi volbou pro ty, kteří chtějí udržovat zdravou pleť?

A:Kolagen obsažený v Harmonelu Flexi pomáhá udržovat zdravou a pružnou pleť. MSM a chondroitin mají protizánětlivé účinky, které mohou pomoci při akné a jiných kožních problémech.

Užívám kolagen pravideně, o kloubech už ani nevím a pleť mám ve výborném stavu. Užívám sirup Harmonelo Flexi, který je chutný a stačí si dát, jednou denně před spaním jednu odměrku, kterou smíchám s čajem nebo vodou.

Harmonelo Flexi 500ml

Doplněk stravy Harmonelo Flexi je sirup s pomerančovou příchutí, který obsahuje jedinečnou směs kolagenu, MSM, chondroitinu a boswelie. Obsahové látky klejopryskyřice kadidlovníku pilovitého (Boswelia serrata), přispívají k udržení normálního stavu kloubů. Základem sirupu je 85% rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje přátelské střevní bakterie.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email