zácpa pediatrie pro praxi

Zácpa pediatrie pro praxi

Přednáška základních zácp a zácpových terapii je určena pediatům, kteří chtějí seznámit s principy použití zácp a poradit se s možnými nehodami. Přednáška obsahuje vědecké poznatky o tom, jak fungovat jednotlivé typy zácpových terapii a jak je tedy možné jejich použití popsat prakticky.

Zácpa pediatrie pro praxi byla vytvořena proto, aby se pediatům poskytlo více informací o tomto odbornému oboru. Současně to ovšem nemusí být motivace k tomu, že každý rodič podaří si svou rodinu doplnit o skvělé zdravotnické služby. Proto jsou naše pracovnice speciálně

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně s 40% slevou

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email