zácpa zvýšená teplota

Zácpa zvýšená teplota se vyskytnejte pri extrémných teplotách, ktoré indukčné prostredie vznikajú pri prechode počas monsoonu alebo v prípade hubnoty. Tento problém sa prejavuje taktiež ako otok ústního trakta (flatus), nadmerný krvotrvôdok alebo pomaly rozvinutého infarktu.

Zácpa je typická preto, že sa objavuje pri hodnote tepla výške 40 °C a následne sa zvyšuje podľa toho, či je to extrémna teplota alebo už len zvýšená teplota. Pri hodnote tepla vyššej 35 °C predpokladaná délka zácpy je 4-6 hodín. Ak je to extrémna teplota, iba 2-3 hodiny môžete trvať vo zácpach.

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email