zúžení střeva

Srdce zúženého střeva

Někteří lidé mají problémy s zúžením střeva. Tento problém může být spojen s nedostatkem vlákniny nebo abnormálními funkcemi střeva. Mnoho lidí také potkává problémy se špatnou stravou, případně jinými nemocnými.

Zúžení střeva je velmi nepravděpodobné, ale jeho příčiny jsou nejasné. Jedna z možných účinkujících je otok ledvin na stěnu cesty krve do krve a to hlavně v oblasti špičky žlučovitého cesty. Tento otok ledvin má veliký vliv na funkci střeva. Z toho důvodu se mohou objevit rakovina stěny žlučovité cesty, infekce či

Něco o produktech Harmonelo

Harmonelo, nabízí sirupy na bázi rozpustné vlákniny z čekanky s obsahem prebiotickných kultůr, vhodné k dennímu užívání a podporu imunitního systému, proti nadváze, na klouby, pro vitalitu, zdravé zažívání, proti zácpě a psychickou pohodu. Tyto skvělé výrobky mají již od samého začátku grandiózní odezvu. Zákanzíci se rádi vracejí.

Harmonelo Slim
Náš nový produkt je Harmonelo Slim, který je jedinečný svým obsahem, devět složek, které jsou výbornou kombinací pro snížení nadváhy.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Nepropásněte slevu 40%, při nákupu čtyř balení.

Nakupujte produkty Harmonelo výhodně, až 40% sleva

Zajímavý způsob, přivýdělku!!!!
Máte zájem vydělat si nějakou tu korunu navíc? Koukněte na článek, který jsem napsal, podělím se o svůj úspěch a jak na něj.

Článek, jak si zajistit stálý příjem.

Sdílet

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email